Proje Hakkında

 

 

Kekikli Köy Villaları projesi, S.S. Urla Çağdaş Mühendisler Konut Yapı Kooperatifi ve MŞB İnşaat A.Ş. tarafından Urla’nın gözde semti Kekliktepe’de hayata geçirilmiştir.

Kekikli Köy, 31 dönüm arazi üzerine kurulmuş, 17 adet farklı projede villa ve sosyal tesislerden oluşan, otoban girişine 4, şehir merkezine 20 dakika mesafede yer alan bir yerleşim merkezidir.

Mimar Şükrü Kocagöz tarafından Urla mimarisine uygun olarak tasarlanan konutların yanısıra, vadi ve deniz manzarası, doğal orman, endemik esaslı peyzaj, sera ve özel hobi tarım bahçesi, oturma alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, özel otopark, yapay dere, kameralı güvenlik sistemi yerleşim merkezi içerisinde mevcut olan avantajlardır.

 

Villa Tipleri

Kekikli Köy Projesi kapsamında 17 farklı villa seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan A,B,C,D,E ve F tipi olarak belirlenen altı farklı villa seçeneklerinin örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Yüksek tavanlı salon özelliğine sahip konutların 260 m² kapalı alanı, 2 araçlık özel otoparkı, terası ve verandası ile birlikte toplam kullanım alanı 330 m²’yi bulmaktadır. Konut başına düşen toplam alan ise 1.800 m² ‘dir.